Tiger Depack

Główny celem firmy jest segregacja odpadów organicznych z opakowań, począwszy od różnych rodzajów odpadów spożywczych. Zapewniają prosty i szybki system, o zmniejszonych rozmiarach i z niższymi kosztami eksploatacji na tonę. Tiger Depack to technologia usuwania opakowań i został zaprojektowany w celu uzyskania wstępnej obróbki zapakowanych produktów przy użyciu bardzo wysokiej jakości materiałów wyjściowych, na możliwie najmniejszej przestrzeni, z maksymalną łącznością, przy bardzo niskim zużyciu energii. Wydajny i sprawdzony system separacji, oferujący naprawdę niesamowity produkt końcowy. Ich specjalna technologia zapewnia również homogenizację materiału, zmniejszając jego rozmiar, aby nadawał się do wszystkich zastosowań: od fermentacji beztlenowej na mokro po kompostowanie.
Codziennie produkuje się i utylizuje tony pakowanych produktów spożywczych
z najróżniejszych strumieni: stołówki, kuchnie, restauracje, supermarkety,
przemysł spożywczy i butelkowanie. Przy użyciu Tigera mamy możliwość
dokładnego oddzielenia zawartości od opakowania oznacza zmniejszenie
ilości materiału, który ulega zniszczeniu, przynosząc korzyści ekonomiczne i środowiskowe.

Tigera można zastosować:

  • W zakładach fermentacji beztlenowej do przygotowania substratu do przesłania do komory fermentacyjnej;
  • W kompostowniach do przygotowania mokrego do wysłania do mieszania z zielenią;
  • W stacjach odbiorczych i przekazaniu odpadów organicznych w celu przeprowadzenia wstępnej obróbki matrycy;
  • W przypadku odzyskiwania i przetwarzania pakowanej żywności wygasł;
  • We wszystkich instalacjach Utylizacja odpadów do czyszczenia frakcji wielokrotnego użytku;
  • W przemyśle spożywczym do odzysku odpadów poprodukcyjnych;
  • W przemyśle rozlewniczym w celu zmniejszenia ilości odpadów procesowych, które mają być kierowane na wysypisko.

Możemy zdecydować zarówno o wysokości załadunku, jak i stronie załadunku. W zależności od zawartości suchej masy produktu końcowego Tiger HS640 można wyposażyć w najbardziej odpowiedni system zbierania. W przypadku, gdy chcemy usunąć składniki obojętne, można zastosować zbiornik hybrydowy z przenośnikiem ślimakowym odpowiednio dla składników obojętnych i pompą dla frakcji organicznej. Dzięki swojej wyjątkowej wszechstronności Tiger HS640 można karmić na wiele różnych sposobów. Dzięki połączeniu z oprogramowaniem do automatycznego zarządzania, jego wielkością, koszem zasypowym i systemem podawania.


Dzięki naszemu nowemu dedykowanemu oprogramowaniu możemy precyzyjnie i stale zarządzać głównymi parametrami maszyny, takimi jak prędkość ładowania i ilość dodawanej cieczy do procesu. Wydajny i precyzyjny zintegrowany system detektorów pozwala Tigerowi regulować systemy optymalizując zużycie. Duży panel dotykowy pomaga monitorować zużycie w czasie rzeczywistym i wysiłek każdego silnika, a także procent cieczy dodanej do procesu. Tigera można zainstalować wewnątrz budynku lub na wolnym powietrzu.

Przychodzący materiałWydajność materiału
Odpady pochodzące z10 ton na godzinę
- Puszki20 ton na godzinę
- Plastikowe butelki18 ton na godzinę
- Duże opakowanie do czyszczenia7 ton na godzinę
- Detergenty15 ton na godzinę

System Tiger został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i trwałości wiecznie! Innowacyjna konstrukcja w całości wykonana we Włoszech i komponenty z najwyższej półki. Każdy szczegół konstrukcyjny został zbadany i wykonany z troską. Troska, która wyróżnia system Tiger i która uczyniła Tiger HS640 wzorem do naśladowania. Każda maszyna budowana jest w tradycyjny sposób według specyficznych potrzeb klienta, każdy Tiger jest tak wyjątkowy!