O nas

Grupa firm Arcon została utworzona w 1974 w celu zaopatrywania rynków centralnej i wschodniej Europy w wysokiej jakości przemysłowe urządzenia dla przemysłów produkcyjnych i przetwórczych. Przez lata Arcon zdobył bogate międzynarodowe doświadczenie.

Arcon jest uznanym dostawcą wysokiej jakości i niezawodnego sprzętu do przetwarzania szerokiej gamy produktów w przemyśle metalowym, wydobywczym, recyklingu odpadów, energii, farmaceutycznym i spożywczym na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
Jesteśmy liderem na rynku dostaw sprzętu do recyklingu i przetwarzania produktów takich jak opony wycofane z eksploatacji, kable, zużyty sprzęt elektroniczny (WEEE) i odpady gospodarstwa domowego. Możemy dostarczyć Ci pojedyncze maszyny lub całe zakłady sprawdzonej w branży i trwałej technologii, zapewniającej wysoką wydajność, maksymalny odzysk i cenny produkt końcowy.

Do dostarczanego sprzętu, oferujemy projektowanie i zarządzenie projektem, serwis po sprzedaży i dostawę części zamiennych. Od momentu otwarcia biura w Warszawie, Arcon kontynuował, w szerokim zakresie, dostawy wysokiej jakości sprzętu do swoich klientów na rynku polskim.