Dostawcy

Doppstadt to nowoczesna firma założona w 1965 roku przez Wernera Doppstadta w Velbert jako firma rolnicza. Obecnie jest wiodącym producentem i uznanym partnerem na świecie w dziedzinie technologii środowiskowych. Kompetentni i zmotywowani pracownicy planują, wdrażają i wytwarzają systemy i technologie rozdrabniania do zastosowań mobilnych i stacjonarnych, które są wykorzystywane do przetwarzania szerokiej gamy materiałów, takich jak odpady drzewne, odpady komunalne, handlowe i przemysłowe, odpady organiczne, wykopana ziemia i odpady zielone . Dla klientów w ponad 40 krajach wnoszą ważny wkład w ochronę środowiska i zasobów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy z zakresu technologii środowiskowych, w ścisłej współpracy z klientami znajdują indywidualne rozwiązania. W zakresie technologii środowiskowej i recyklingu oraz separacji produkują przesiewacze bębnowe i sortownie. Firma Doppstadt, posiadająca certyfikat ISO 9001, współpracuje wyłącznie z dostawcami o międzynarodowej renomie. Ponad cztery dekady doświadczenia i ponad 4000 maszyn kruszących i przesiewających używanych na całym świecie są synonimem wysokiej jakości i skuteczności.
Steinert jest dobrze znaną marką na rynku od roku 1889 kiedy to założyciel marki Ferdinand Steinert po raz pierwszy użył znanego od wieków magnetyzmu do odzyskiwania żelaza z żużla stalowego i gruzu. To właśnie wtedy STEINERT zakwestionował centryczny system odzyskiwania metali nieżelaznych i zrewolucjonizował przemysł dzięki mimośrodowemu separatorowi metali nieżelaznych. To był pierwszy raz, kiedy pomogli osiągnąć sukces dzięki połączeniu najnowszych technologii czujników . Technologie te służą do odzyskiwania surowców wtórnych, które wcześniej zostałyby utracone. Takie wykorzystanie technologii magnetycznych opartej na danych z jednej strony daje pogląd na temat surowców pierwotnych i wtórnych, a z drugiej umożliwia bezprecedensowy postęp w poszukiwaniu i sortowaniu zasobów. Steinert dostarcza doskonałą technologię magnesów i najnowocześniejszą technologię czujników do sortowania oraz produktów promujących odpowiedzialne interakcje z naszym środowiskiem. Technologie, które pozwalają generować wartość dodaną w dziedzinie pracy, czy to recykling odpadów i metali (odzysk surowców wtórnych), czy też pierwotna produkcja surowców w górnictwie . Zgodnie z tym podejściem, realizując określone cele stworzyli system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001: 2015 i stale go doskonalą.
Główny celem firmy jest segregacja odpadów organicznych z opakowań, począwszy od różnych rodzajów odpadów spożywczych. Zapewniają prosty i szybki system, o zmniejszonych rozmiarach i z niższymi kosztami eksploatacji na tonę. Tiger Depack to technologia usuwania opakowań i został zaprojektowany w celu uzyskania wstępnej obróbki zapakowanych produktów przy użyciu bardzo wysokiej jakości materiałów wyjściowych, na możliwie najmniejszej przestrzeni, z maksymalną łącznością, przy bardzo niskim zużyciu energii. Wydajny i sprawdzony system separacji, oferujący naprawdę niesamowity produkt końcowy. Ich specjalna technologia zapewnia również homogenizację materiału, zmniejszając jego rozmiar, aby nadawał się do wszystkich zastosowań: od fermentacji beztlenowej na mokro po kompostowanie.
JOEST jest ekspertem w dziedzinie technologii zróżnicowanych wibracji Made in Germany. Charakteryzuje się kreatywnością i innowacyjnością. Specjaliści nieustannie wyznaczają nowe standardy w projektowaniu i produkcji maszyn wibracyjnych. W swojej 100-letniej historii firma rozwinęła się z westfalskiego przedsiębiorstwa rzemieślniczego w globalnego gracza i partnera dla przemysłu. Dziś grupa JOEST liczy 850 pracowników. Bardzo zmotywowany zespół, działający na całym świecie dla klientów z różnych branż. Stawiają na jakość, niezawodność i efektywną obsługę przemysłową. JOEST nieustannie podbija nowe obszary rynku jako osoba rozwiązująca problemy w obsłudze ładunków masowych i drobnicowych.
Łącząc ponad ćwierć wieku wiedzy inżynieryjnej z najlepszymi w swojej klasie markami technologicznymi na świecie, Kiverco projektuje, produkuje i dostarcza dynamiczne i trwałe rozwiązania w zakresie recyklingu dla dowolnego strumienia odpadów w dowolnym miejscu. Kiverco zaprojektowało, wyprodukowało i zainstalowało zakłady recyklingu dla różnych sektorów i strumieni odpadów, w tym budowy i rozbiórki; handlowe i przemysłowe; komunalne odpady stałe; energia z odpadów; popioły paleniskowe ze spalarni; suche mieszane surowce wtórne; Przygotowanie paliwa RDF / SRF; szkło; kompost; obróbka tworzyw sztucznych. Statyczne i modułowe zakłady recyklingu firmy Kiverco są wykorzystywane na całym świecie, od Bliskiego Wschodu po Amerykę Północną i od całej Europy po Australazję - z ponad 300 instalacjami w samej Wielkiej Brytanii.